Přátelé, napadla mne tahle písnička, protože dnešnímu světu prostě nerozumím.

Nevím, jak to vidíte vy, ale mně se zdá, že lidi ztratili rozum. To, na co jsme byli zvyklí, se nám rozpadá pod rukama. Dneska mají hlavní slovo samí divní chytráci. V té písničce se zpívá o tom, že všechno visí na vlásku a kolem zuří vichřice. Je to o nás, obyčejných lidech, které nikdo neposlouchá. Chtěl jsem jen popsat tuhle divnou dobu. Je v ní málo naděje a člověk má někdy strach z toho, co přijde.